All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Nabeul 2022

Dovolená Nabeul 2022. Aktuální nabídka dovolené v Tunisku v letovisku Nabeul za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Nabeul. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Nabeul 2022

Palmyra Club Nabeul
★★★
 • 17 882 Kč
 • 13 590 Kč
 • - 24 %
 • Detail

  Dovolená Tunisko v létě 2022 v lokalitě Nabeul v 3hvězdičkovém ubytování Palmyra Club Nabeul, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až úterý 14. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 130 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 %, aktuálně v ceně 13590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Tuniska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Tunisku.
  Palmyra Club Nabeul
  ★★★
  • 17 987 Kč
  • 13 490 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  Dovolená Tunisko v létě 2022 v resortu Nabeul v 3hvězdičkovém ubytování Palmyra Club Nabeul od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 7. června do sobota 18. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 133 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Tunisku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Tuniska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální online ceně 13490,- Kč.
  Palmyra Club Nabeul
  ★★★
   
  • 10 435 Kč

  Detail

  Dovolená Tunisko v létě 2022 v lokalitě Nabeul v 3hvězdičkovém ubytování Palmyra Club Nabeul, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 7. červen až úterý 14. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 133 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 10435,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Tuniska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Tunisku.
  Palmyra Club Nabeul
  ★★★
  • 21 302 Kč
  • 11 929 Kč
 • - 44 %
 • Detail

  Dovolená Tunisko v létě 2022 v resortu Nabeul v 3hvězdičkovém ubytování Palmyra Club Nabeul od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 8. června do sobota 18. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Bratislava, s odletem za 134 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Tunisku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Tuniska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 %, v aktuální online ceně 11929,- Kč.
  Palmyra Club Nabeul
  ★★★
   
  • 10 435 Kč

  Detail

  Dovolená Tunisko v létě 2022 v lokalitě Nabeul v 3hvězdičkovém ubytování Palmyra Club Nabeul, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 8. červen až středa 15. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 134 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 10435,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Tuniska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Tunisku.
  Palmyra Club Nabeul
  ★★★
  • 24 409 Kč
  • 13 913 Kč
 • - 43 %
 • Detail

  Dovolená Tunisko v létě 2022 v resortu Nabeul v 3hvězdičkovém ubytování Palmyra Club Nabeul od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. června do pátek 24. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Bratislava nebo Košice, s odletem za 136 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Tunisku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Tuniska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 43 %, v aktuální online ceně 13913,- Kč.
  Palmyra Club Nabeul
  ★★★
  • 21 788 Kč
  • 12 419 Kč
 • - 43 %
 • Detail

  Dovolená Tunisko v létě 2022 v lokalitě Nabeul v 3hvězdičkovém ubytování Palmyra Club Nabeul, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červen až úterý 21. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Bratislava nebo Košice, s odletem za 136 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 43 %, aktuálně v ceně 12419,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Tuniska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Tunisku.
  Palmyra Club Nabeul
  ★★★
   
  • 10 435 Kč

  Detail

  Dovolená Tunisko v létě 2022 v resortu Nabeul v 3hvězdičkovém ubytování Palmyra Club Nabeul od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 10. června do pátek 17. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Bratislava nebo Košice, s odletem za 136 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Tunisku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Tuniska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 10435,- Kč.
  Palmyra Club Nabeul
  ★★★
  • 21 788 Kč
  • 12 419 Kč
 • - 43 %
 • Detail

  Dovolená Tunisko v létě 2022 v lokalitě Nabeul v 3hvězdičkovém ubytování Palmyra Club Nabeul, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červen až středa 22. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 137 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 43 %, aktuálně v ceně 12419,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Tuniska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Tunisku.
  Palmyra Club Nabeul
  ★★★
  • 15 987 Kč
  • 11 990 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  Dovolená Tunisko v létě 2022 v resortu Nabeul v 3hvězdičkovém ubytování Palmyra Club Nabeul od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. června do sobota 18. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 137 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Tunisku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Tuniska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální online ceně 11990,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

  Dovolenou Nabeul 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Tunisku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Tuniska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Tuniska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Tunisku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Tunisku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Tunisku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Itálie 2022, dovolenou Jordánsko 2022, dovolenou Kanárské ostrovy 2022/2023 nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kuba.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Tunisku může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Tuniska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Tunisku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Tunisku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Tunisku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Nabeul nebo sekci dovolená s dětmi.