Dovolená v Tunisku
Sahara
Tuniská pláž
Vlajka Tuniska

Aktuální nabídka ubytování v Tunisku s polopenzí za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Tuniska s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Tunisku letecky levně. Ubytování v Tunisku se stravou v ceně. Tunisko 2021 / 2022.

Dovolená Tunisko    >    

Tunisko s polopenzí - Tunisko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Tunisko s polopenzí podle termínu

Sousse Pearl Marriott Resort & Spa Hb+
Dovolená Tunisko v létě 2021 v lokalitě Sousse v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sousse Pearl Marriott Resort & Spa Hb+, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. červen až pátek 18. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 20476,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Sousse Pearl Marriott Resort & Spa Hb+
Dovolená Tunisko v létě 2021 v lokalitě Sousse v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sousse Pearl Marriott Resort & Spa Hb+, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. červen až pátek 25. červen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Košice, s odletem za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 24523,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Hotel Hotel Les Palmiers
Rekreace na dovolené v lokalitě Monastir, v ubytovacím zařízení Hotel Hotel Les Palmiers s počtem hvězdiček: 3 od Dovolena.cz. Počet nocí 4, v termínu úterý 15. června 2021 do pátek 18. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za 62 dní, s jídlem polopenze - letní first-minute zájezd za levnou cenu 9990 CZK.
 
Sousse Pearl Marriott Resort & Spa Hb+
Dovolená Tunisko v létě 2021 v lokalitě Sousse v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sousse Pearl Marriott Resort & Spa Hb+, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. červen až úterý 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Košice, s odletem za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 32320,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Sousse Pearl Marriott Resort & Spa Hb+
Dovolená Tunisko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sousse v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sousse Pearl Marriott Resort & Spa Hb+, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pátek 9. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 22041,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Sousse Pearl Marriott Resort & Spa Hb+
Dovolená Tunisko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sousse v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sousse Pearl Marriott Resort & Spa Hb+, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. červenec až pátek 23. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Košice, s odletem za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 24847,- Kč. Akce k tomuto zájezdu: Flexi dovolená bez obav.
 
Hotel Golf Residence
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Port el Kantaoui, v ubytovacím zařízení Hotel Golf Residence s počtem hvězdiček: 4 od Dovolena.cz. Počet nocí 4, v termínu úterý 14. září 2021 do pátek 17. září 2021. Letecky přeprava , s odletem za 153 dní, s jídlem polopenze - podzimní first-minute zájezd za levnou cenu 9990 CZK.
 

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Tunisko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal