Dovolená v Tunisku
Sahara
Tuniská pláž
Vlajka Tuniska

Barcelo Concorde Green Park Palace s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Barcelo Concorde Green Park Palace v Tunisku v lokalitě Port el Kantaoui. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v tuniské lokalitě Port el Kantaoui 2020.

1Tunisko.cz    >    
Port el Kantaoui    >    

Barcelo Concorde Green Park Palace - Tunisko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Barcelo Concorde Green Park Palace - Tunisko 2020

Barcelo Concorde Green Park Palace
Dovolená Tunisko na podzim 2020 v lokalitě Port El Kantaoui v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Barcelo Concorde Green Park Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až úterý 3. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 14990,- Kč.
 
Barcelo Concorde Green Park Palace
Dovolená Tunisko na podzim 2020 v lokalitě Port El Kantaoui v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Barcelo Concorde Green Park Palace, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až úterý 3. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 10890,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Port el Kantaoui podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal