All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Tunisko s Travel portál - Tunisko 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v Tunisku s cestovní agenturou Travel portal za nejlepší ceny online. Dovolená v Tunisku letecky od Travelportal. All Inclusive pobyty. Last Minute zájezdy s ubytováním levně od Travel portal.cz. Tunisko 2021 / 2022.

Ads

Tunisko s Travel portál 2021 / 2022

Hotel Bel Azur Thalasso & Bungalows
★★★★
 
  • 13 490 Kč

Detail

Dovolená Hammamet levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Bel Azur Thalasso & Bungalows s délkou 8 dní, v termínu 19. říjen 2021 až 26. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 13490 Kč.
Hotel Vincci Nozha Beach
★★★★
 
  • 13 890 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Byli jsme velice spokojeni a doporučujeme.

Dovolená Hammamet levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Vincci Nozha Beach s délkou 8 dní, v termínu 19. říjen 2021 až 26. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 13890 Kč.
Hotel El Mouradi Djerba Menzel
★★★★
 
  • 12 890 Kč

Detail

Nejnovější recenze: V tomto hotelu jsem byla již po druhé a určitě se sem ještě vrátím. Naprostá spokojenost. Úžasné písečné pláže, krásná laguna 10min procházkou po pláži. Strava na skvěle úrovni, úžasný animační tým pod vedením...

Dovolená Djerba levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel El Mouradi Djerba Menzel s délkou 8 dní, v termínu 18. květen 2022 až 25. květen 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 12890 Kč.
Hotel Ulysse Djerba Thalasso & Spa
★★★★★
 
  • 19 190 Kč

Detail

Dovolená Djerba, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Ulysse Djerba Thalasso & Spa s délkou 8 dní, v termínu 5. červen 2022 až 12. červen 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, letní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 19190 Kč.

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Ads

Dovolenou Tunisko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Tunisku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Tuniska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Tuniska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Tunisku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Tunisku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Tunisku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Česká republika 2021, dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021/2022 nebo například dovolenou Francie? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Tunisku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Tunisku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Tunisku můžete také podle kvality: např Tunisko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Tunisku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Tunisko nebo sekci dovolená s dětmi.